www.kaunostiklas.lt
Tel.:+370 37 395022
E.mail.:stiklas@kaunostiklas.lt
Mus jau pasirinko
calsberg
Svyturys
Alita
Sprite
Itaina
Utenos
Ragutis
 Bosca
Kalnapilis
ES
Mus išliejo:
Visos teisės saugomos

Kauno stiklo fabrikas pradėjo veiklą 1927 metais. Metams bėgant fabrikas augo, tobulino gamybos technologiją, didino gamybos apimtis ir plėtė produkcijos asortimentą, ko pasėkoje tapo stambiausiu spalvoto stiklo butelių gamintoju Lietuvoje.

Šiuo metu fabrike gaminami 0,33 - 0,75 litro talpos buteliai iš įvairių atspalvių žalio bei rudo stiklo įvairiausiems gėrimams.

"Emhart Glass" butelių gamybos linija su sekcijine IS-6 5 ½" butelių formavimo mašina, kompiuterizuota kokybės kontrolės ir pakavimo įranga sudarė sąlygas gaminti šiuolaikinio dizaino stiklo butelius, pasižyminčius aukštu techniniu rodikliu bei puikia prekine išvaizda. Tačiau, siekiant pagerinti vartotojų poreikius ir padidinti gamybos apimtis, 2008 m. įdiegta dar viena nauja modernesnė gamybos linija su sekcijine IS-6 formavimo mašina, galinčia gaminti taip pat ir plonasienius, mažesnio svorio butelius NNPB (Narrow Neck Press and Blow) metodu. Atitinkami gamybos darbuotojai savo kvalifikaciją tobulino Emhart Glass Mokymo centre Švedijoje.

Be to, 2009 m. fabrike įdiegta moderni austrų kompanijos „Binder+Co." stiklo duženų rūšiavimo bei atskyrimo nuo metalizuotų ir kitokių priemaišų linija, leidžianti ženkliai pagerinti stiklo lydalo kokybę bei prisidėti prie ekologinių sprendimų įgyvendinimo Lietuvoje.

2012 m. gegužės mėnesį įmonė užbaigė projektą “UAB “Kauno stiklas” stiklo taros gamybinių įrenginių modernizavimas”. Projektą bendrai finansavo Europos Sąjungos Europos Regioninės plėtros fondas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto "Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas" įgyvendinimo priemonę "Lyderis LT".

Bendra projekto vertė 22,5 mln Lt, iš jų 7,2 mln Lt Europos Sąjungos Europos Regioninės plėtros fondo lėšos.

Įmonė sumontavo naują ekonomiškesnę ir galingesnę stiklo lydymo krosnį, įsigijo įrangą plonasieniams buteliams gaminti bei naujausios kartos kokybės kontrolės mašiną.

Fabrike pagamintiems buteliams ne kartą buvo suteiktas Lietuvos metų gaminio apdovanojimas. Taip pat didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su tokiais gėrimų gamintojais kaip "Carlsberg A/S" ir UAB "Švyturys-Utenos alus", UAB "Kalnapilio-Tauro grupė", A/S Aldaris, Saku Olletehase AS, AB "Alita", UAB "Boslita ir Ko.", UAB "Italiana Lt" ir kt.

Mes taip pat visuomet pasiruošę gaminti ne tik standartizuotus ar žymių užsakovų butelius, bet ir atsižvelgti į kiekvieno kliento poreikius bei individualaus butelio dizaino techninius parametrus.

Kreipkitės į mus, ir Jūsų rūpestis dėl butelių bus išspręstas!